30 Ağustos 2015 Pazar

Milli forma için mücadele edecekler

Mersin Toroslar'da Erhan Çontar sevinci

Ak Parti Mersin Toroslar İlçesi belediye Başkan A. Adayı Erhan Contar ismi Toroslar’da büyük heyecan yarattı.Toroslar İlçesinin öz çocuğu olan İş Adamı Erhan Çontar halkın istemine kulak verip doğup büyüdüğü Toroslar İlçesinde hizmet için aday oldu.

06 Kasım 2013 Çarşamba 12:52
Mersin Toroslar'da Erhan Çontar sevinci
 Ak Parti Mersin Toroslar İlçesi belediye Başkan A. Adayı Erhan Contar ismi Toroslar’da büyük heyecan yarattı.Toroslar İlçesinin öz çocuğu olan İş Adamı Erhan Çontar halkın istemine kulak verip doğup büyüdüğü Toroslar İlçesinde hizmet için aday oldu. Toroslar Halkının yakından8 tanıyıp sevdiği iş adamı Çontar Ak Partinin’de Merkez İlçe kurulumunda ilçe Başkanlığı görevini yapmıştı. Aday gösterilmesi durumunda Toroslar İlçesini Mersin’in örnek ilçelerinden birisi yapacağını ve Toroslarda kalıcı hizmetlere imza atacağını söyledi. Ak Partı Toroslar A.Adayı Erhan Çontar uzun süre spor camiasınında sevdiği bir isim. Halen Mersin İdmanyurdu yönetiminde 5 yıldan bu yana yönetimde aktif görev alan Contar seçilmesi durumunda Kırmızı Lacivertli ekibe Toroslar İlçesinde modern bir tesis kazandırma sözünüde verdi.

DEV TESİSLER

Toroslar AK Parti Belediye Başkan A.Adayı Erhan Çontar kısaca şunları söyledi” Toraslara sosyal ve istihdam  yaratacak projelerle geliyoruz.Toroslar konumu nedeni ile çok avantajlı bir yapıya sahiptir.bu nedenle Sağlık ve spor yatırımlarını ön plana çıkaracağım.kapımız her zaman halkımıza herkese ve her kesime açık olacaktır.Toroslar sınırlarımızda bulunan her mahalle belde ve köylere eşit hizmet anlayışı ile yatırımlar yapacağım.Sivil topluk kuruluşları,muhtarlarımız ve halkımızla yönetilen bir Belediye olacağız.Bu konuda kendime ve kadrolarıma güveniyorum kısacası iş yapan halkını seven ve güvenilen bir belediye başkanı olacağım” dedi.

Haldun OKDEMİR

    Yorumlar

banner41
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner40
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV