31 Ağustos 2015 Pazartesi

Milli forma için mücadele edecekler

COLLİNA MERSİNDE

Akdenizin İncisi Mersin son yıllarda önemli markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Birçok ünlü markayı Mersin’de bir araya getiren İş dünyası şimdide COLLİNA ismi ile Mersin’lileri ağırlayacak.

01 Kasım 2013 Cuma 22:09
COLLİNA MERSİNDE
 Akdenizin İncisi Mersin son yıllarda önemli markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Birçok ünlü markayı Mersin’de bir araya getiren İş dünyası şimdide COLLİNA ismi ile Mersin’lileri ağırlayacak. Adnan Menderes Bulvarında modern bir tasarım ve konforlu mekânıyla hizmete giren COLLİNA kapılarını muhteşem bir tören ile açtı. Mersin’e yatırım yapmaktan mutlu olduğunu belirten Ünlü iş adamı Bahadır Alpan oğlu Baron Alpan ve ortağı Necdet Köprülü açılış töreninde açılışa katılan seçkin davetlilerle teker teker ilgilendi.

MERSİNİ SEVİYORUM

Açılış kurdelesini kestikten sonra kısa bir açıklama yapan Ünlü iş adamı bahadır Alpan “Mersin’i ve Mersin’e hizmet etmeyi seviyoruz. Mersin’de yeni hizmete açtığımız COLLİNA nın yanı sıra Efes Pilsen,Coco Cola ve tadım çerezleri bayiliği,Marinada Bomenti cafe-bar işletmeciliğimiz ile Mersin’e hizmet vermekteyiz.Gösterilen ilgi beni  çok sevindiriyor”dedi.

Haldun OKDEMİR
Anahtar Kelimeler: MersinAçılışCOLLİNA

    Yorumlar

banner41
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner40
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV